Studio Anneloes Lorina circle blouse

€ 139,95
Art.nr:
ANS13557 03c10e568b 9997
EAN:
8720925336405

Specificaties

material part 1: 100% polyester; outer fabric: 100% viscose

Omschrijving

Studio Anneloes Lorina circle blouse

De Studio Anneloes Lorina circle blouse van Studio Anneloes is een elegante dames blouse binnen Dames, Blousen & Tunieken. Te koop via de webshop of in de winkel bij Steegenga Mode in Friesland.

Deze dames blouse is gemaakt van een soepelvallende, lichte kwaliteit die mooi meebeweegt. De hoge hals met strikdetail en fijne rimpels geeft een verfijnde uitstraling. Je trekt het model aan zonder zichtbare knoopsluiting aan de voorkant. Het grafische cirkeldessin in groentinten met ecru & donkere accenten maakt het kledingstuk onderscheidend. De lange mouwen hebben een nette manchet en de rechte zoom zorgt voor een verzorgde look. Geen zakken. Van Studio Anneloes.

Dames: deze print sluit aan bij de retro-geometrische trend en voelt actueel door de zachte groentinten. Combineer met een wijde pantalon, donkere denim of een leren rok; stijl af met blazer of gilet voor werk, diner of feest. De blouse is een veelgevraagd model in onze collectie; wees er tijdig bij. Te koop via de webshop of bij Steegenga Mode in Friesland.

Studio Anneloes shop je bij Steegenga Mode in Friesland.

Studio Anneloes staat voor Nederlands ontwerp, kwaliteit, comfort en een betrouwbare pasvorm die je gemakkelijk combineert seizoen na seizoen. Ontdek de collectie online of kies persoonlijk advies in de winkel. Deze blouse koop je direct via de webshop of in de winkel bij Steegenga Mode in Friesland; beperkte voorraad.